Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Liście do dekoracji Scatter Żółte, Brązowe, Platynowe Asortyment 4cm 72szt.

37,10 zł *

0,52 zł pro Kawałek

Dostawa do 3. Listopad **

Opis produktuOpis produktu

Podczas gdy jesienne liście tańczą na wietrze na zewnątrz, kolorowa dekoracja scatter wykonana z drewna w ekskluzywnych kolorach żółci, brązu i platyny cieszy oko we wnętrzu na stole.

Niezwykle precyzyjnie wykrawane drewniane liście marki dekoracyjnej VIANA wzorowane są na okazałych liściach kasztanowca i wyglądają bardzo efektownie w dekoracji stołu. Dekoracja rozproszona otwiera prawie nieskończone możliwości podczas craftingu i projektowania: Rozłożone na białym obrusie uzupełnią świece np. w kolorze żółtym lub platynowym. Można też umieścić małe drewniane cząstki dekoracyjne na brzegu ozdobnego talerza. Naturalny materiał, jakim jest drewno, doskonale harmonizuje ze świeżymi liśćmi lub kasztanami z ogrodu. Również jesienna aranżacja ze świeżych kwiatów lub suszonych kwiatów, za którą tęsknisz z ozdobnym liściem będzie kolorowym lukrem na torcie - a nawet czymś więcej!

Może masz już w domu pistolet do klejenia na gorąco? - Jeśli tak, to już znasz szeroki wachlarz pomysłów na dekoracje jesienne, które możesz stworzyć za pomocą zaledwie kilku kropel kleju: Od ozdobnej dekoracyjnej wstążki, przez tagi na prezenty z liści, po pomysły na upcykling lampionów - niebo jest tutaj nieograniczone.

Dostajesz liście kasztanowca do rozrzucania trójkolorowego asortymentu w kolorze żółtym, brązowym i platynowym jako zestaw 72 sztuk w plastikowym pudełku. W zestawie znajdują się 24 sztuki z każdego koloru. Grubość wykrawanej dekoracji rozproszonej to około 1,5 (platyna) i 2,5 milimetra (żółty i brązowy), średnica to około 4 centymetry.

Średnica: ok. Ø4cm
Grubość: ok. 1,5mm/2,5mm
Kolor: Żółty, Brązowy, Platynowy
Materiał: Drewno
Ilość: 72 sztuki, 24 na kolor

Nr prod.: 68870
Waga: 0,37 kg
Dostawa do: 3. Listopad **

więcej zdjęć przedmiotów

Liście do dekoracji Scatter Żółte, Brązowe, Platynowe Asortyment 4cm 72szt.
Liście do dekoracji Scatter Żółte, Brązowe, Platynowe Asortyment 4cm 72szt.
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT, Bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.