Dekoracja rozproszona motyl zielony brokat 5/4/3cm 24szt.

28,20 zł *

1,18 zł pro Kawałek

Dostawa do 25. Stycznia **

Opis produktuOpis produktu

Wspaniały dodatek dekoracyjny na wiosnę i lato uzyskasz dzięki tym uroczym motylkom szlachetnej marki VIANA. Każdy motyl jest artystycznie wykonany z drewna i występuje w trzech różnych rozmiarach. Zielony pokrowiec z brokatem dopełnia atrakcyjny design.

Jako uniwersalny materiał rzemieślniczy, ta rozproszona dekoracja ze sztucznych motyli stylowo dopełni każdy projekt. Niezależnie od tego, czy chodzi o dzieła florystyczne, takie jak wiosenne wieńce, aranżacje stołowe czy aranżacje na talerzu dekoracyjnym z mchem, motyle dekoracyjne są po prostu fascynujące i radosne. Oczywiście, drewniana dekoracja jest szczególnie odpowiednia jako dekoracja stołu. W tym celu wystarczy rozprowadzić na stole dekorację w kształcie motyla. Połącz dekorację rozproszoną z innym kolorem, na przykład różowym, aby postawić szczególnie kolorowe akcenty kolorystyczne. W naszym asortymencie znajdą Państwo.

Dekoracja rozproszona motyle w kolorze zielonym z brokatem dostarczana jest do Państwa w pudełku w zestawie 24 sztuk. Wielkość motyli waha się od około 3 centymetrów ponad 4 do 5 centymetrów.

Rozmiar: approx. 3cm, 4cm, 5cm
Kolor: Green-Glitter
Materiał:Drewno
Ilość: 24 sztuki


producenci: Viana ®
Nr prod.: 63614
Waga: 0,06 kg
Dostawa do: 25. Stycznia **

więcej zdjęć przedmiotów

Dekoracja rozproszona motyl zielony brokat 5/4/3cm 24szt.
Dekoracja rozproszona motyl zielony brokat 5/4/3cm 24szt.
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT Bez kosztów przesyłki. Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.