Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Decogranulate Black 2mm - 3mm 2kg

20,75 zł *

10,38 zł pro kg

Dostawa do 18. Czerwca **

Opis produktuOpis produktu

Kreatywne pomysły rzemieślnicze i projektowe mogą być łatwo realizowane za pomocą dekoracyjnych granulek w kolorze czarnym. Niezliczona ilość małych kamyczków została pomalowana na lekko błyszczącą czerń, która nie traci na intensywności nawet pod wodą. Dzięki temu granulki są idealnym materiałem dekoracyjnym do akwariów i oczek wodnych. Z czarnymi kamieniami naturalnymi można stworzyć np. tajemniczy wulkaniczny krajobraz pod wodą lub po prostu postawić nowoczesne akcenty.

Ponadto w modelarstwie stosuje się czarny granulat kamienny, który jest idealną podstawą ścieżek, nawierzchni żwirowych i torów kolejowych. Powstają nawet imponujące mozaiki i murale. Ponadto, stanowi równie piękny element eleganckiej dekoracji stołu na najróżniejsze okazje. Szczególnie szykowny efekt można uzyskać umieszczając czarne kamienie wraz z białymi granulkami dekoracyjnymi w pięknie ukształtowanym szklanym wazonie lub ozdobnej misie, tworząc w ten sposób kreatywne wzory. Świeczki filarowe lub tea light dopełnią jeszcze taką dekorację stołu.

Dekogranulat składa się z około 2-3 milimetrowych, czarnych kamyczków i jest oferowany w worku o łącznej wadze około 2 kilogramów.

Uwaga:To jest produkt naturalny! Oznacza to, że produkt podlega zmianom wynikającym z natury i dlatego w kształcie, kolorze, rozmiarze, szerokości, długości i średnicy podanych wymiarów może się różnić!

Rozmiar: approx 2mm - 3mm
Kolor: czarny
Materiał: Kamień
Waga: 2kg

Nr prod.: GRA1094B04G1
Waga: 2,2 kg
Dostawa do: 18. Czerwca **
Decogranulate Black 2mm - 3mm 2kg
Decogranulate Black 2mm - 3mm 2kg
* Wszystkie ceny wliczając. 19 % VAT, Bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.