Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Deco Taca Okrągła Drewno, Metal Nature Ø25/30/35cm Zestaw 3 szt.

148,40 zł * 131,00 zł * ty zapisz 12% (17,40 zł)

Dostawa do 3. Listopad **

Zazwyczaj gotowy do wysyłki w ciągu 24 godzin

Tylko 13 pozostało w magazynie.

Opis produktuOpis produktu

Poznaj urok prawdziwego drewna dzięki tej okrągłej tacy dekoracyjnej! Tace wykonane są z metalowej ramy, do której przykręcona jest drewniana płyta. Drewno zostało lekko przyciemnione, aby wydobyć jego usłojenie i stworzyć bardziej rustykalny wygląd.

Pomimo, że metalowa rama pasuje również do nowoczesnych stylów dekoratorskich, szczególnie zachęca do tworzenia fantazyjnych dekoracji. Zawiąż wokół niego wieniec z jedwabnych kwiatów. W ten sposób uzyskuje się sztucznie zieloną drewnianą dekorację, która stanowi modny akcent dekoracyjny na stole. Krawędź można również pokryć suszonym mchem i drutem florystycznym lub drutem efektowym lub ozdobić gałązkami wierzby lub sianem, aby stworzyć gniazdo. Do metalowej siatki można nawet przymocować łańcuszki, aby powiesić tace!

Drewnianą okrągłą tacę z ciemnobrązowym obramowaniem z metalu otrzymujesz w zestawie trzech sztuk w trzech różnych rozmiarach. Średnica tacek dekoracyjnych wynosi odpowiednio około 25, 30 i 35 centymetrów. Z krawędzią mają około 6, 7 i 8 centymetrów wysokości.

Średnica: ca. Ø25cm / Ø30cm / Ø35cm
Wysokość: ca. 6cm / 7cm / 8cm
Kolor: Naturalny, Ciemny Brąz

Materiał: Metal, Drewno

Ilość:Zestaw 3 sztuk

Uwaga: Akcesoria widoczne na zdjęciach produktów i elementy dekoracyjne nie są częścią oferty produktowej, chyba że są w niej wyraźnie uwzględnione.


Nr prod.: 69619
Waga: 1,5 kg
Dostawa do: 3. Listopad **

więcej zdjęć przedmiotów

Deco Taca Okrągła Drewno, Metal Nature Ø25/30/35cm Zestaw 3 szt.
Deco Taca Okrągła Drewno, Metal Nature Ø25/30/35cm Zestaw 3 szt.
Deco Taca Okrągła Drewno, Metal Nature Ø25/30/35cm Zestaw 3 szt.
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT, Bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.