Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Deco Grzyb Metal Drewno Złoto, Natura Dekoracja Stołu Jesień 18,5cm

51,70 zł *

Dostawa do 4. Październik **

Opis produktuOpis produktu

Elegancki w złocie: ozdobny grzybek wykonany z metalu w kolorze złota i szlachetnego drewna wnosi szlachetność do dekoracji stołu na jesień. Nakładka wykonana z aluminium zyskuje charakter dzięki nieregularnej strukturze powierzchni. Piękne usłojenie drewna mango wnosi do jesiennej dekoracji naturalny i jednocześnie ekskluzywny aspekt. Drewniany grzybek stabilnie stoi na każdej płaskiej powierzchni.

Pozwól, aby złoty dekoracyjny wyróżniał się w Twojej jesiennej aranżacji kwiatowej! Figurka deco nadaje się zarówno na okrągły talerz vintage deco w kolorze starego złota, jak i na drewnianą tacę. Pomiędzy grzybkami znalazło się również miejsce na nastrojowy słoik ze świeczką. A może wolisz zabawne akcenty kolorystyczne i otoczysz dekorację z grzybów figurkami jeżyków i wiewiórek oraz złotymi szklanymi żołędziami? Możesz również pozłocić naturalne materiały, takie jak suszone owoce dzikiej róży, orzechy włoskie i kasztany i stworzyć błyszczącą jesienną dekorację z metalowym grzybkiem i dużą ilością drewna. Zamiast świec, możesz również umieścić sznur świateł wokół swoich rzeźb grzybów. W ten sposób dekoracja z drewna i złota staje się później punktem wyjścia dla świątecznej dekoracji.

Uwagi:
Proszę zwrócić uwagę, że ze względu na użycie naturalnego produktu jakim jest drewno każdy kawałek w usłojeniu i kolorze odbiega od zdjęcia produktu.

Akcesoria widoczne na zdjęciach produktu oraz elementy dekoracyjne nie są wliczone w cenę przesyłki.

Wysokość: ok. 18,5cm
Średnica kapelusza pieczarki: ok. Ø5,5cm
Średnica stopy: ok. Ø4cm
Kolor:Złoty, Naturalny
Materiał:Metal, drewno mango
Ilość:1 szt.
Nr prod.: 00064
Waga: 0,57 kg
Dostawa do: 4. Październik **

więcej zdjęć przedmiotów

Deco Grzyb Metal Drewno Złoto, Natura Dekoracja Stołu Jesień 18,5cm
Deco Grzyb Metal Drewno Złoto, Natura Dekoracja Stołu Jesień 18,5cm
Deco Grzyb Metal Drewno Złoto, Natura Dekoracja Stołu Jesień 18,5cm
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT, Bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.