Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Deco Grzyb Metal Drewno Srebro, Natura Jesień Dekoracja 13cm

25,50 zł *

Dostawa do 3. Listopad **

Zazwyczaj gotowy do wysyłki w ciągu 24 godzin

Tylko 9 pozostało w magazynie.

Opis produktuOpis produktu

Klimatyczny grzybek dekoracyjny wykonany z metalu i drewna łączy w sobie lustrzany połysk i rustykalny styl. Czapka małej rzeźby dekoracyjnej na jesień przypomina szeroki kapelusz z klapą i również posiada wytłoczone kropki. Z kolei trzon składa się w całości z prawdziwego drewna mango. Dzięki spłaszczonej podstawie łatwo ustawisz figurę dekoracyjną.

Jako ozdoba stołu lub dekoracja pokoju, grzybek wnosi zabawny akcent do ponadczasowych, nowoczesnych wnętrz, a jednocześnie idealnie harmonizuje ze stylem country house. Zgodnie z mottem "mniej znaczy więcej", srebrny metalowy grzybek może być ustawiony (prawie) sam lub w towarzystwie swojego większego brata. Do wykonania tej minimalistycznej dekoracji z grzybami wystarczy lampion lub kilka żołędzi lub kasztanów - najlepiej wykonanych ze srebra, szkła lub drewna. Jeśli masz piękny drewniany stół, nie potrzebujesz nawet talerza dekoracyjnego do tej jesiennej dekoracji!

Na przyjęciu lub w restauracji z kolei postawisz mocny akcent z grzybkiem deco w wybrzuszonej srebrnej misie - od srebrnego drutu, przez drewniane ozdoby do rozrzucenia, po mech, gałęzie lub wierzbowe wieńce, grzybek deco sprawi, że Twoja jesienna dekoracja będzie przyciągać wzrok!

Uwagi:
Proszę zauważyć, że przy użyciu naturalnego drewna produktu każdy kawałek w ziarnie i kolorze odchylenia od obrazu produktu ma.

Akcesoria widoczne na zdjęciach produktu oraz elementy dekoracyjne nie są wliczone w cenę.

Wysokość: ok. 13cm
Średnica kapelusza pieczarki: ok. Ø12cm
Średnica stopy: ok. Ø4cm
Kolor:Srebrny, Naturalny
Materiał:Metal, drewno mango
Ilość:1 szt.
Nr prod.: 00006
Waga: 0,48 kg
Dostawa do: 3. Listopad **

więcej zdjęć przedmiotów

Deco Grzyb Metal Drewno Srebro, Natura Jesień Dekoracja 13cm
Deco Grzyb Metal Drewno Srebro, Natura Jesień Dekoracja 13cm
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT, Bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.