Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Deco Dynia Czerwona Jesienna Dekoracja Poliresin 15×12cm

48,80 zł *

Dostawa do 7. Grudnia **

Opis produktuOpis produktu

Czerwień jesieni z dekoracyjną dynią! Jesienna dekoracja wykonana z polyresinu ma zakręconą łodygę i śliczny listek - oba pomalowane w kilku kolorach. Korpus sztucznej dyni jest natomiast aksamitnie flokowany.

Dzięki aksamitnej powierzchni w kolorze jaskrawej winnej czerwieni (Bordeaux) dynia dekoracyjna stanowi jaskrawy akcent kolorystyczny dla rozbielonych jedwabnych kwiatów lub suszonych kwiatów jako dekoracji stołu na jesień. Oczywiście jesienne owoce można też zaprezentować w tradycyjny sposób, używając sztucznych jesiennych liści i żołędzi lub wiewiórek. Ozdobne warzywo doskonale prezentuje się również na dożynkach lub jako dekoracja okien. Dzięki fantazyjnemu, modnemu kolorowi, Twoja dekoracja z pewnością będzie się wyróżniać spośród innych jesiennych ozdób! Albo zabierz ją ze sobą z humorem i zrób czerwoną dynię na Halloween z flokowanej dyni ozdobnej z dwoma plastikowymi oczami.

Uwaga: Akcesoria i przedmioty dekoracyjne pokazane na zdjęciach produktów nie są objęte asortymentem, chyba że są wyraźnie uwzględnione.
 
Wysokość: ok. 12cm
Średnica: ok. Ø15cm
Kolor:Czerwony
Materiał:Poliresin (sztuczny kamień)
Ilość: 1 szt.
Nr prod.: 00831
Waga: 0,74 kg
Dostawa do: 7. Grudnia **

więcej zdjęć przedmiotów

Deco Dynia Czerwona Jesienna Dekoracja Poliresin 15×12cm
Deco Dynia Czerwona Jesienna Dekoracja Poliresin 15×12cm
Deco Dynia Czerwona Jesienna Dekoracja Poliresin 15×12cm
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT Bez kosztów przesyłki. Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.