Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Pająk czarny 16cm z miką

7,70 zł *

Dostawa do 7. Grudnia **

Opis produktuOpis produktu

Uzupełnij swoją dekorację na Halloween tym przerażającym i pięknym pająkiem w kolorze czarnym, oprószonym miką! Pająk dekoracyjny jest wykonany w całości z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, można go wygodnie umieścić w dowolnym miejscu i jest częścią szlachetnego asortymentu VIANA. Ma po 4 nogi z każdej strony, gruby korpus i na pierwszy rzut oka wygląda bardzo realistycznie. Jeśli chcesz przestraszyć gości na imprezie z okazji Halloween, umieść go lekko ukrytego na stole bufetowym, w misie z owocami lub nawet na półce w łazience dla gości. Z białą wstążką można również powiesić sztucznego pająka i ułożyć go tak, jakby po prostu abseil z jego sieci.

Albo zrobić na Halloween party z waty rodzaj pajęczyny do rogu pokoju lub do rośliny domowej, a następnie umieścić go na nim dość skutecznie. Ponieważ pająk jest bardzo lekki i szczegółowo zdobiony, możesz go również wykorzystać do oryginalnego kostiumu na Halloween, a następnie wpiąć go we włosy za pomocą klipsa lub przyczepić do sukienki lub rekwizytu!

Sztuczny pająk z miką w kolorze czarnym pasuje do każdej dekoracji na Halloween i jest dostarczany w małej torebce. Mierzy ok. 16 cm długości, ok. 13,5 cm szerokości i ok. 4 cm wysokości.

Długość:ok. 16 cm
Szerokość:ok. 13,5cm
Wysokość: ok. 4cm
Kolor:Czarny
Materiał:Plastik
Ilość: 1 sztuka


Nr prod.: 85127
Waga: 0,35 kg
Dostawa do: 7. Grudnia **

więcej zdjęć przedmiotów

Pająk czarny 16cm z miką
Pająk czarny 16cm z miką
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT Bez kosztów przesyłki. Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.