Ceramiczna otwarta śmietana H12cm 2szt

64,70 zł *

32,35 zł pro Kawałek

Dostawa do 16. Marzec **

opis produktuopis produktu

Jeśli szukasz oryginalnego wazonu, w którym możesz pięknie przycinać kwiaty podczas Wielkanocy, spójrz na to otwarte ceramiczne jajko w śmietanie. Swoim kształtem i strukturalną powierzchnią przypomina egzotyczne strusie jajo, a postrzępiona krawędź nadaje mu rustykalny charakter. Ponieważ jajko jest puste w środku, możesz go wykorzystać jako ekstrawagancki wazon z kwiatami, który zdobi świąteczny stół w niedzielę wielkanocną lub po prostu na parapecie lub komodzie na wiosnę.

Wysokie ozdobne jajko świetnie nadaje się również jako efektowna donica do mniejszych roślin doniczkowych. Na Wielkanoc zaleca się wczesne kwitnienie, takie jak żonkile, tulipany i bratki, ale można również sadzić ceramiczny pojemnik z innymi roślinami, takimi jak lawenda, rzeżucha i zioła. Do woli można go skutecznie łączyć z naturalnymi materiałami z mchem, gałązkami i piórami. Twoi goście lub klienci będą zachwyceni tą wyjątkową dekoracją wielkanocną.

Otwarte ceramiczne jajko służy jako doniczka i doniczka na kwiaty i jest oferowane w praktycznym zestawie dwóch. Przy średnicy otworu około 9 centymetrów ma około 12 centymetrów wysokości i ma powierzchnię około 6 centymetrów.

Średnica u góry: ok. 9 cm
Powierzchnia podstawy : około 6 cm
Wysokość: około 12 cm
Kolor: kremowy
Materiał: ceramika
Ilość: 2 sztuki

Uwaga: Akcesoria i przedmioty dekoracyjne pokazane na zdjęciach produktów nieobjęte asortymentem, chyba że są wyraźnie uwzględnione.


google_translate
automatycznie przetłumaczone na google

3D article video

* wszystkie ceny wliczając. 19 % VAT, bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.