Bombka do zawieszania bałwana i czerwona dioda LED Ø14cm Na baterie

80,25 zł *

Dostawa do 29. Stycznia

opis produktuopis produktu

Słodki bałwanek uśmiecha się do Ciebie z tej bożonarodzeniowej kuli LED!

Białe gwiazdki zdobią czerwoną metalową kulkę. Girlanda LED dyskretnie leży na podłodze dekoracji świątecznej. Oprócz metalowego bałwana w szczegółowym malowaniu, wnętrze dekoracji oferuje również ośnieżoną jodełkę z czerwonymi dzwoneczkami, prezenty wykonane z metalu i prawdziwe małe stożki do zawieszenia.

Świąteczny zimowy krajobraz w przyciętej piłce nie pozostawia nic do życzenia. Metalowa kula jest prawdopodobnie za ciężka na choinkę, np. Można ją zawiesić na długiej czerwono-biało-czerwonej wstążce w witrynie sklepowej lub w salonie w domu. Gdy tylko włączysz światło, bałwan zacznie świecić i przeniesie Cię prosto w swoją zimową idyllę.

Podświetlana bombka z bałwanem i prezentami ma średnicę około 14 centymetrów. Łańcuch świetlny LED obsługuje się za pomocą dwóch baterii AAA. Komora baterii i przełącznik znajdują się na spodzie. Na górze bombka posiada już oczko ułatwiające zawieszenie.

Średnica: ok. Ø14cm
Kolor: czerwony, biały, zielony, pomarańczowy, czarny, kolory naturalne
Kolor diody: biały ciepły
Materiał: metal, plastik, elektronika
Baterie: 2 × AAA (brak w zestawie).
Ilość: 1 sztuka
Uwaga: baterie nie są dołączone! Akcesoria i przedmioty dekoracyjne pokazane na zdjęciach produktów nie są objęte asortymentem, chyba że są wyraźnie uwzględnione.


google_translate
automatycznie przetłumaczone na google

3D article video