AERO-DECOR ®

AERO-DECOR ®
Marka AERO DECOR® oferuje szeroką gamę sprayów kolorystycznych i dekoracyjnych dla kwiaciarni. Od ponad 60 lat berlińska firma Union Chemie -produkten GmbH produkuje spraye, które są stale aktualizowane w oparciu o najnowsze badania. Kolorowe spraye i spraye dekoracyjne AERO DECOR® są nietoksyczne, przyjazne dla środowiska i dlatego idealnie nadają się do codziennego użytku w florystyce.

Spraye do kolorów, dekoracji, brokatu i lakieru do aranżacji kwiatowych, świątecznych i dekoracji stołu

Gama rozpylaczy kolorów w różnych odcieniach wywołuje wspaniałe efekty kolorystyczne na bukietach, kompozycjach kwiatowych i dekoracjach stołu. Nawet subtelne efekty podkreślające naturalny kolor kwiatów i liści, takie jak spray z mchu lub spray z połyskiem do liści, można uzyskać dzięki wysokiej jakości sprayom ​​marki AERO DECOR®. Spraye lakiernicze, błyszczące, złote i srebrne, dopracowują bukiety, kompozycje kwiatowe i dekoracje z efektem metalicznym i brokatem. Flora-Dry-Fix ​​Spray i klej w sprayu do mocowania suszonych kwiatów i materiałów dekoracyjnych są również praktyczne do produkcji kompozycji kwiatowych i dekoracji.

AERO DECOR® oferuje również odpowiednie spraye z zakresu Adwentu i Świąt Bożego Narodzenia. Spraye chroniące przed płomieniem chronią przed ogniem wieńce adwentowe, choinki i dekoracje świąteczne. Spray do śniegu i spray do kwiatów kryształowego lodu idealnie nadają się do dekoracji świątecznych okien w sklepach i restauracjach.

Spraye kolorowe i dekoracyjne AERO DECOR® są łatwe w użyciu, ekonomiczne w użyciu i najwyższej jakości.

AERO-DECOR ® Produkt

Produkt Color Spray satyna różne kolory 400ml

Color Spray satyna różne kolory 400ml

31,40 zł

78,50 zł pro l

- 45 %

Produkt Bezbeltowa farba na bazie wody w sprayu w kolorze czerwonym o wysokim połysku ognista czerwień 400 ml Produkt Bezbeltowa farba na bazie wody w sprayu w kolorze czerwonym o wysokim połysku ognista czerwień 400 ml

Bezbeltowa farba na bazie wody w sprayu w kolorze czerwonym o wysokim połysku ognista czerwień 400 ml

80,80 zł 44,50 zł ty zapisz 45% (36,30 zł)

111,25 zł pro l

- 20 %

Produkt Brokatowy spray miedziany 400ml Produkt Brokatowy spray miedziany 400ml

Brokatowy spray miedziany 400ml

41,90 zł 33,60 zł ty zapisz 20% (8,30 zł)

84,00 zł pro l

*   Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT, bez kosztów przesyłki. Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.