Witamy w internetowym sklepie florystycznym, dla Twojego sklepu Florystyka, artykuły dekoracyjne i materiały rzemieślnicze do domu i ogrodu

Wtyczka dekoracyjna grzybowa muchomor czerwona 3,5 cm dł. 30 cm 12 szt Wtyczka dekoracyjna grzybowa muchomor czerwona 3,5 cm dł. 30 cm 12 szt

Wtyczka dekoracyjna grzybowa muchomor czerwona 3,5 cm dł. 30 cm 12 szt

49,10 zł *

4,09 zł za Kawałek

Wtyczka muchomora wykonana z czerwonego filcu 30cm 4szt Wtyczka muchomora wykonana z czerwonego filcu 30cm 4szt

Wtyczka muchomora wykonana z czerwonego filcu 30cm 4szt

50,50 zł *

Liście klonu drzewnego wymieszać bielone 30szt Liście klonu drzewnego wymieszać bielone 30szt

Liście klonu drzewnego wymieszać bielone 30szt

14,65 zł *

0,49 zł za Kawałek

Liść klonowy deco rozproszony 4cm 72p Liść klonowy deco rozproszony 4cm 72p

Liść klonowy deco rozproszony 4cm 72p

32,75 zł *

0,45 zł za Kawałek

Ozdobny grzyb na drucie 3cm - 5cm 24szt Ozdobny grzyb na drucie 3cm - 5cm 24szt

Ozdobny grzyb na drucie 3cm - 5cm 24szt

37,80 zł *

1,57 zł za Kawałek

Rozproszone jesienne liście filcowe czerwone, pomarańczowe 3,5 cm 36szt Rozproszone jesienne liście filcowe czerwone, pomarańczowe 3,5 cm 36szt

Rozproszone jesienne liście filcowe czerwone, pomarańczowe 3,5 cm 36szt

16,05 zł *

0,45 zł za Kawałek

Liście drewna, liście klonu wymieszać 2,5 cm - 7 cm 36 szt Liście drewna, liście klonu wymieszać 2,5 cm - 7 cm 36 szt

Liście drewna, liście klonu wymieszać 2,5 cm - 7 cm 36 szt

21,15 zł *

0,59 zł za Kawałek
* wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT., bez kosztów przesyłki
Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
Floristik24.pl to Twój kompetentny kontakt w zakresie projektowania i dekoracji ogrodu i domu. Nasz zespół florystyczny oferuje kompleksowy program wszystkich niezbędnych artykułów dekoracyjnych i florystycznych, a także szeroką gamę przydatnych produktów do pielęgnacji, potrzeb florystycznych i akcesoriów. Niezależnie od tego, czy szukasz produktów do pielęgnacji stawów ogrodowych, czy też uniwersalnych nawozów dla roślin kwiatowych - w Floristik24.pl zawsze znajdziesz właściwy adres!

Nawiasem mówiąc, nawóz azotowy z naszej oferty dostarcza wszystkim roślinom pilnie potrzebnych składników odżywczych i nie jest na pewno opisywany jako „silnik wzrostu roślin” u ekspertów florystycznych.

Floristik24.pl to sklep z artykułami od kwiaciarni, dekoracji i potrzeb ogrodniczych dla klientów prywatnych. Oczywiście można nas również znaleźć na Facebooku i oczywiście jesteśmy dostępni przez całą dobę na naszej stronie internetowej www.floristik24.pl. Nasz profesjonalny system wysyłki gwarantuje właściwe i profesjonalne pakowanie oraz szybką wysyłkę bezpośrednio do domu.

W naszym sklepie internetowym możesz zrobić bardzo wygodne i niezawodne zakupy na potrzeby kwiaciarni, np. B. Połącz uniwersalne nawozy, nawozy azotowe i nawozy do specjalnych roślin, takich jak palmy, kaktusy i storczyki, z dużym zakupem artykułów dekoracyjnych i materiałów rzemieślniczych, takich jak drut aluminiowy, drut aluminiowy, drut do nawijania i pasujące nożyczki. Floristik24 oferuje również wysokiej jakości produkty do dekoracji tematycznych na wesela, urodziny i rocznice.

Wybór jedwabnych kwiatów, sztucznych storczyków i innych sztucznych roślin jest uzupełniony nawozami kwiatowymi i bogatymi w składniki odżywcze granulkami do prawdziwych nasadzeń, dzięki czemu uzyskuje się fantastyczną pełną gamę, która przyspiesza bicie serc wszystkich dekoratorów domowych. Wiązki kwiatowe, dzikie wino i róże zachwycają naszym drutem aluminiowym o niskiej korozji, a w ofercie produktów do pielęgnacji stawów w sklepie Floristik24 przyjaciele znajdą wszystko, co jest potrzebne do pięknego stawu.

Osobny poddział dla sztucznych roślin obejmuje szeroką gamę jedwabnych kwiatów, piankowych róż i innych akcesoriów do udanego ogrodu, balkonu, tarasu lub dekoracji domu. Znajdziesz tu również wszystko, co sprawi, że Twoja dekoracja na ślub, rocznicę lub przyjęcie urodzinowe będzie niezapomniana i indywidualna!

Rozejrzyj się w naszym bogato ilustrowanym sklepie internetowym - na pewno znajdziesz jedną lub dwie rzeczy, które sprawią, że dekoracja kwiatowa będzie wyjątkowym i cudownym wydarzeniem. Ponadto wiele z naszych artykułów florystycznych jest idealnym prezentem na każde wydarzenie z przyjaciółmi, rodziną i znajomymi.

Czekamy na Twoje zamówienie!

Materiały florystyczne - florystyka - artykuły dekoracyjne - artykuły rzemieślnicze
Youtube Channel